Nieuw in verkoop
A
Hoornseschans 111
Nieuwegein
€ 275.000,- k.k.
€ 6.547,62/m2
Hoornseschans 111 3432TK Nieuwegein
Appartement 2 kamers 1 slaapkamers 42 m² Woonopp. € 275.000,- k.k. € 6.547,62/m2
Nieuw in verkoop
A
Schermerhornpark 248
Nieuwegein
€ 435.000,- k.k.
€ 4.833,33/m2
Schermerhornpark 248 3437PR Nieuwegein
Appartement 3 kamers 2 slaapkamers 90 m² Woonopp. € 435.000,- k.k. € 4.833,33/m2
Onder bod
A
Hendrik Marsmanhove 64
Nieuwegein
€ 450.000,- k.k.
€ 4.545,45/m2
Hendrik Marsmanhove 64 3437ZN Nieuwegein
Eengezinswoning 4 kamers 3 slaapkamers 99 m² Woonopp. 134 m² Perceelopp. € 450.000,- k.k. € 4.545,45/m2
Nieuw in verkoop
A
Govert Flinckhage 22
Nieuwegein
€ 475.000,- k.k.
€ 4.523,81/m2
Govert Flinckhage 22 3438JD Nieuwegein
Eengezinswoning 4 kamers 3 slaapkamers 105 m² Woonopp. 135 m² Perceelopp. € 475.000,- k.k. € 4.523,81/m2
Onder bod
B
Herfstgaarde 3
Nieuwegein
€ 475.000,- k.k.
€ 4.611,65/m2
Herfstgaarde 3 3436ZN Nieuwegein
Eengezinswoning 5 kamers 4 slaapkamers 103 m² Woonopp. 107 m² Perceelopp. € 475.000,- k.k. € 4.611,65/m2
Onder bod
C
Zichtweide 28
Nieuwegein
€ 495.000,- k.k.
€ 4.057,38/m2
Zichtweide 28 3437XG Nieuwegein
Eengezinswoning 5 kamers 4 slaapkamers 122 m² Woonopp. 130 m² Perceelopp. € 495.000,- k.k. € 4.057,38/m2
Onder bod
A
Galecopperlaan 23
Nieuwegein
€ 495.000,- k.k.
€ 4.626,17/m2
Galecopperlaan 23 3437NA Nieuwegein
Eengezinswoning 4 kamers 3 slaapkamers 107 m² Woonopp. 143 m² Perceelopp. € 495.000,- k.k. € 4.626,17/m2
Nieuw in verkoop
A++
Anne de Vrieshove 41
Nieuwegein
€ 525.000,- k.k.
€ 4.007,63/m2
Anne de Vrieshove 41 3437ZB Nieuwegein
Eengezinswoning 5 kamers 4 slaapkamers 131 m² Woonopp. 138 m² Perceelopp. € 525.000,- k.k. € 4.007,63/m2
Onder bod
A
Simon Vestdijkhove 61
Nieuwegein
€ 525.000,- k.k.
€ 4.449,15/m2
Simon Vestdijkhove 61 3437JR Nieuwegein
Eengezinswoning 5 kamers 4 slaapkamers 118 m² Woonopp. 129 m² Perceelopp. € 525.000,- k.k. € 4.449,15/m2
Nieuw in verkoop
B
Dirk Boutslaan 14
Bilthoven
€ 575.000,- k.k.
€ 5.043,86/m2